Категорії

Кошик

Ваш кошик порожній.

Як купити ДЕШЕВШЕ

Шановні покупці, підписчики та відвідувачі!!! Наша країна, а з нею і всі ми переживаємо складні часи. Але маємо підтримувати один одного, тому ми вирішили розказати, як купити одяг для Ваших дітлахів в нашому магазині дешевше та запроваджуємо НОВУ АКЦІЮ. детальнiше...

Допомога дітям військовослужбовців

Наш магазин розпочинає безстрокову акцію підтримки сімей загиблих та поранених військовослужбовців та працівників МВС під час АТО в Донецькій та Луганській областях. 

Відгуки

Світлана, м.Київ

Давно замовляю одяг у Bembi, задоволена якістю одягу та обслуговуванням, але останнє замовлення трохи розчарувало. Замовлення з нових надходженнь, футболки. По-перше на сайті написано 100% бавовна, в наявності всі ФБ 279,280,252,255,283 тканина з добавкою 5% еластану, це вже не той супрем, а ГФ45 ще й 15% поліестру. По-друге ФБ283 замовила розмір 104, а вона по довжині рукава спинки на розмір 98 один в один

ГРУДЕНЬ 2014

Наш магазин у грудні 2014 року знайшов можливість допомогти наступним сім'ям загиблих військових:

1. Сім'я загиблого  десантника Артура Сілко - Сілко Леся Володимирівна м. Житомир та їх донька Каріна 2013 року народження

Артур Сілко  служив у 2-му батальйоні 95-ї окремої аеромобільної бригади. У березні він пішов до війська добровольцем і з того часу перебував у зоні АТО. Артур загинув 7 жовтня, захищаючи Донецький аеропорт.

2. Сім'я загиблого Рудого Віталія  Валентиновича: дружина Руда Леся Йосипівна та їх син 2012 року народження. 

Рудий Віталій  Валентинович був командиром відділення 95-а окремої аеромобільної бригади. Загинув 13 травня 2014 р біля Краматорська.

3. Сім'я загиблого Крементаря Олексія: дружина Крементар Наталя та донька Оля 2013 року народження.

Крементар Олексій був командиром розвідувальної роти 95-ї аеромобільної бригади, перебував на Сході з початку березня, загинув 19 червня в бою під Красним Лиманом на Донеччині .

4. Сім'я Когана Андрія Ігоровича: дружина Коган Віра та троє дітей Ігор 1996р, Антдрій 1998р та Євген 2013 років народження.

Коган Андрій Ігорович — сержант Збройних сил України. Проходив службу в 95-й Житомирській аеромобільній бригаді, з березня 2014 — в зоні проведення антитерористичної операції. Загинув в ніч з 26 на 27 червня 2014-го з іще двома військовими на блокпосту число 1 біля Слов'янська (поблизу селища Мирне).

5. Сім'я загиблого Книш Олександра Олександровича: дружина Книш Марина та 2 діток-Артем 6 років та Аріна 4 роки.

Книш Олександр Олександрович - головний сержант-командир міномета 95-ї аеромобільної бригади Загинув в бою 27 липня 2014 р біля м. Шахтарськ Донецької області.

В грудні місяці грошова допомога на наш рахунок для сімей загиблих надійшла від нашого постійного покупця Мосійчук Юлії.

З кожним днем все більше горя приходить в нашу країну, все більше діток залишаються без батька, а дружини без підтримки!!! І в наших силах зробити посильний внесок  та надати допомогу сім'ям наших Героїв. Не соромтесь перевести хоча б 5 чи 10 грн - вони підуть на хороше діло.

Разом-сила!!!!