Категорії

Кошик

Ваш кошик порожній.

Як купити ДЕШЕВШЕ

Шановні покупці, підписчики та відвідувачі!!! Наша країна, а з нею і всі ми переживаємо складні часи. Але маємо підтримувати один одного, тому ми вирішили розказати, як купити одяг для Ваших дітлахів в нашому магазині дешевше та запроваджуємо НОВУ АКЦІЮ. детальнiше...

Допомога дітям військовослужбовців

Наш магазин розпочинає безстрокову акцію підтримки сімей загиблих та поранених військовослужбовців та працівників МВС під час АТО в Донецькій та Луганській областях. 

Відгуки

Оксана, м. Одеса

Доброго дня, наш улюблений магазин дитячого одягу "Бембі"! Будемо раді взяти участь у вашому конкурсі «Мій малюк та Бембі».

Січень 2015

За січень місяць наш магазин надав допомогу:

1. Сім'я Гордійчука Олександра Миколайовича: дружина Гордійчук Ірина, донька Катя 5 років та чекає народження другої дитинки.

Гордійчука Олександр Миколайович - спеціаліст служби захисту інформації, служив у 30-ій окремій механізованій бригаді. Загинув 13 серпня 2014 р. у бою з терористами у селі Степанівка Донецької області.

2. Сім'я Руденко Дмитра Миколайовича: дружина Руденко Врина та троє діток - Владислав 12р, Даша 8 років та Іван 1,5роки.

Руденко Дмитро Миколайович служив у 30-ій окремій механізованій бригаді. Пропав після боя в с.Степановка, вважається пропавшим без вісти з серпня 2014. Поки чекають на результати ДНК

Січень ще не закінчився, ми спілкуємось ще з сімями, допомога буде надана.

Кожна Ваша покупка в нашому магазині це, в тому числі, і вклад в підтримку сімей наших Героїв. Не зайвими будуть і 5, 10, 15 гривень Допомоги.

Українці своїх в біді не залишають.