Категорії

Кошик

Ваш кошик порожній.

Як купити ДЕШЕВШЕ

Шановні покупці, підписчики та відвідувачі!!! Наша країна, а з нею і всі ми переживаємо складні часи. Але маємо підтримувати один одного, тому ми вирішили розказати, як купити одяг для Ваших дітлахів в нашому магазині дешевше та запроваджуємо НОВУ АКЦІЮ. детальнiше...

Допомога дітям військовослужбовців

Наш магазин розпочинає безстрокову акцію підтримки сімей загиблих та поранених військовослужбовців та працівників МВС під час АТО в Донецькій та Луганській областях. 

Відгуки

Оксана

Спасибо большое за качественные вещи. Я заказывала одновременно с вами вещи фирмы "ГАББИ". На почте получила одновременно 2 посылки.  Но после Бемби на вещи Габби я уже смотреть не хотела. И вспомнилось мне из Пушкина "Не гонялся бы ты поп за дешевизной". У Бемби всё на высоте, ткань, пошив, аккуратные строчки, нигде ничего не торчит. Покупайте  и не пожалеете, соотношение цена:качество великолепное. Магазин работает очень организовано и оперативно. Ещё раз большое спасибо!!!

Лютий 2015

Дякуємо небайдужим:

- Марина Васильєва, Київ

В лютому місяці 2015 року вдалося допомогти:

1. Сім'я Подолянчук Василя Володимировича: друзина Подолянчук Лідія Василівна та дочка Насті (2007 р.н.). Подолянчук Василь Володимирович загинув 18 вересня 2014 року під час виконання завдання в зоні АТО.

2. Сім'я Медушевського Віктора Зеноновича: Дружина Медушевська Ганна Анатоліївна та двоє діток - Ганна - 2010 р.н. та Віталіна 2014 р.н.

Солдат Медушевський Віктор Зенонович служив у 30-й окремій механізованій бригаді, був механіком-водієм. Загинув 3 серпня 2014 року біля села Степанівка Донецької області.

Наш марафон допомоги сім'ям Героїв триває. Приєднуйтесь!!!!!