Категорії

Кошик

Ваш кошик порожній.

Як купити ДЕШЕВШЕ

Шановні покупці, підписчики та відвідувачі!!! Наша країна, а з нею і всі ми переживаємо складні часи. Але маємо підтримувати один одного, тому ми вирішили розказати, як купити одяг для Ваших дітлахів в нашому магазині дешевше та запроваджуємо НОВУ АКЦІЮ. детальнiше...

Допомога дітям військовослужбовців

Наш магазин розпочинає безстрокову акцію підтримки сімей загиблих та поранених військовослужбовців та працівників МВС під час АТО в Донецькій та Луганській областях. 

Відгуки

Julia, Kyiv

Не смотря на то, что я являюсь частым покупателем ТМ Бемби, я хочу оставить негативный отзыв на качество продукции. Из-за большого содержания в тканях краски, достаточно низкого качества, вещи становятся одноразовыми, так как после первой ручной!!!! стирки, при комнатной температуре(25С) они линяют, выполаскать краску из вещи невозможно. По моему личному убеждению, вещи в Бемби достаточно дорогие, и просто стыдно для таких дорогих вещей использовать такие дешевые ткани и некачественные ткани. Это подрывает доверие к производителю в целом. Раздел для отзывов на официальном сайте закрыт, и не зря!
к онлайн магазину http://bembi-odyag.com.ua/ претензий нет. Быстрая доставка, внимательный персонал.

Яка гарантія того, що я отримаю товар після оплати?

Якщо Ви зробили замовлення та отримали підтвердження від менеджера про комплектацію Вашої заявки, то можете не сумніватися - Ви отримаєте свій товар у повному обсязі і в строк. Ви можете обрати будь-який зручний спосіб оплати, але пам'ятайте – найбільш економним та швидким для Вас є перерахування на картку.

На сьогодні клієнтами нашого магазину є більше 1000 користувачів. Ми з розумінням та повагою ставимося до кожного клієнта, незалежно від його місця проживання чи соціального статусу.