Категорії

Кошик

Ваш кошик порожній.

Як купити ДЕШЕВШЕ

Шановні покупці, підписчики та відвідувачі!!! Наша країна, а з нею і всі ми переживаємо складні часи. Але маємо підтримувати один одного, тому ми вирішили розказати, як купити одяг для Ваших дітлахів в нашому магазині дешевше та запроваджуємо НОВУ АКЦІЮ. детальнiше...

Допомога дітям військовослужбовців

Наш магазин розпочинає безстрокову акцію підтримки сімей загиблих та поранених військовослужбовців та працівників МВС під час АТО в Донецькій та Луганській областях. 

Відгуки

Олена, Харків

Якість одягу "Бембі" мене приємно дивує уже більше трьох років. У Вашому магазині замовлення зробила вперше. Дякую за оперативність, ввічливість, гарну упаковку замовлення. Дуже задоволена обслуговуванням, до того ж, вибір речей просто вражає уяву.

Чи можу я повернути чи обміняти речі, які були куплені в інтернет-магазині?

Якщо за якихось причин Ви отримали річ, яка має заводський дефект, то Ви можете протягом 3-х днів зв'язатися з менеджерами магазину та повідомити про такий факт. У цьому випадку цю одежину або буде замінено, або Вам буде відшкодовано її вартість. При цьому, наш інтернет-магазин візьме на себе витрати по доставці товару.

Якщо ж Ви вирішили замінити річ з інших причин, тоді витрати по доставці товару бере на себе покупець.

УВАГА! В будь-якому випадку Ви маєте зберегти оригінальні заводські бірки з назвою та артикулом товару. Це основна умова повернення або заміни товару.

За час роботи інтернет-магазину http://bembi-odyag.com.ua випадків повернення та заміни товару було усього 2.