О нас

ВАС ВІТАЄ  ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ДИТЯЧОГО ОДЯГУ ТМ "BEMBI"

Бренд дитячого одягу з однойменною назвою «Bembi» пропонує своїм маленьким і зовсім крихітним клієнтам чудову одяг, серед якої можна знайти все необхідне для новонароджених і для юних модників до 11 років.

Для пошиття одягу Bembi використовуються виключно високоякісні і безпечні матеріали, оскільки ця продукція виготовляється для діток. В асортимент входить великий вибір білизни, а також найрізноманітнішої дитячого одягу на будь-який смак.

Одяг ТМ «Bembi» завжди актуальна, оскільки фахівці бренду постійно моніторять ринок, відстежуючи останні побажання дітей та батьків, а також стежать за останніми модними тенденціями, щоб наші малюки завжди залишалися в тренді. Умілі руки майстрів творять справжні шедеври дитячого одягу, використовуючи багаторічний досвід і новітні розробки в цій сфері. Сучасне обладнання виробничих ліній і ретельний контроль якості дозволяють з упевненістю говорити про те, що одяг ТМ Bembi нічим не поступається європейським брендам, але в той же час варто істотно дешевше.

ТМ «Bembi» пропонує ексклюзивні колекції «ОСІНЬ і ЗИМА» та «ВЕСНА і ЛІТО», радуючи батьків і їх дітвору модними обновками. Бренд «Bembi» є зареєстрованою торговою маркою, що має всі авторські права на продукцію, що випускається, тому, ви купуєте дійсно ексклюзивну продукцію, якої залишаться задоволені і дорослі, і діти. Одяг ТМ «Bembi» регулярно бере участь в щорічних міжнародних виставках «BABY FASHION» і «BABY EXPO», що підтверджує найвідповідальніший похід керівництва до пошиття своєї продукції.

Новини